Bramboriáda 2019

Chtěla bych poděkovat všem rodičů a dětem, kteří se v úterý 15.10.2019 účastnili akce pro rodiče s dětmi pod
krycím názvem Bramboriáda 2019 :-). Rodiče měli možnost si se svými dětmi vyzkoušet připravené disciplíny, tvořit ve výtvarném koutku tiskátka z brambor a následně ochutnat jídlo připravené z brambor. Nebylo podmínkou jídlo přinést a přece si rodiče našli čas, a malé občerstvení pro ostatní připravili. Za to velké díky a palec nahoru všem. Zaznamenala jsem trochu ostychu ze strany rodičů při plnění disciplín. Chtěla bych jen říci, že nemusejí mít žádné obavy, tady je nikdo hodnotit nebude :-). Jsme tu pro děti, děláme to pro děti a někdy není na škodu, aspoň na malou chvilinku hodit „dospěláctví“ za hlavu a prostě si to užít spolu s dětmi.  Ještě jednou díky všem, kteří přiložili ruku k dílu ať už z řad rodičů, širší veřejnosti nebo zaměstnanců MŠ, za vydařené, sluncem prosvícené, podzimní odpoledne.

Soňa Polepilová, ředitelka školy

 

Bramboriáda 2019
Zavřít Menu