My tři králové… 6.1.-10.1.2020

Po Vánocích jsme se sešli ve školce usměvaví, spokojení a odpočinutí. Děti byly plné dojmů a zážitků, které chtěly všem sdělit. Každé z dětí mělo prostor povyprávět, co našlo pod stromečkem za dárečky a co všechno zažilo o vánočních prázdninách.

Poslechli jsme si příběh o třech králích a také koledu. Děti si vyrobily korunu pro krále. Do školky jsme také přivítali dvě nové holčičky Verunku a Klaudinku, kterým se podařilo velmi dobře rozkoukat v našem sovím království.

Učili jsme se lézt po zavěšené lavičce na žebřinách. Starší děti to zvládly bravurně.  Někteří se trošku báli, ale všichni byli spokojeni.  V pátek jsme si zahráli na Kočku a myš, zhodnotili jsme si celý týden – co se nám líbilo/nelíbilo, co se nám povedlo/nepovedlo. Myslím, že celý týden proběhl v klidné atmosféře.

Paní učitelka Maruška.