Rychlé info

Milí rodiče,

již zítra se po delší době naše MŠ zase otevře.  Moc se na děti i na Vás těšíme. Je však nutné, dodržovat zvýšená hygienická opatření. Tyto opatření by měly eliminovat riziko uzavření MŠ z důvodu karantény pro prokázání nákazy COVIDU 19 u dítěte či zaměstnance školy. Buďme proto všichni ohleduplní a snažme se jednoduchá hygienická pravidla dodržovat.

Podmínky otevření MŠ jsem trochu poupravila v návaznosti na rozvolňování opatření MZČR. Podmínky spolu s čestným prohlášením budu mít zítra ráno nachystané v MŠ k vašemu podpisu (nemusíte si je sami doma tisknout – kdo by už měl, prosím o podpis nové verze z dnešního dne).

Budeme trávit co nejvíce času na zahradě MŠ. Zde prosím o vaši spolupráci. Zabezpečte:

1. Natření dítěte opalovacím krémem před příchodem do MŠ. Krém se krásně vsákne a pak už nic nebrání pobytu venku.
  2. Kdo chce, dá dítěti do skříňky repelentní přípravek a my jej před odchodem na zahradu nastříkáme (trávu máme posečenou, ale letos je opravdu velká invaze klíšťat). Po příchodu domů, prosím dítě řádně prohlédněte.
  3. Pokrývka hlavy je nezbytnou součástí výbavy díěte do MŠ (kšiltovka, šátek, klobouček). Je lepší, když má dítě ve skříňce dvě pokrývky, nežli žádnou.

Děkuji za spolupráci 🙂

Bc. Soňa Polepilová, ředitelka školy