Organizační změny

Mílí rodiče,

jistě jste zaznamenali organizační změny v chodu MŠ, které se týkají zastupování a výměny směn učitelů i v průběhu týdne. Chtěla bych Vám situaci osvětlit. Za paní Bártovou, která je v pracovní neschopnosti, zastupovala paní Michálková. Momentálně však i paní Radka musela zůstat v pracovní neschopnosti, což nás všechny moc mrzí, ale doufáme, že se co nejdříve uzdraví a vrátí se za námi.

Situace je to nelehká. Sehnat kvalifikovaný zástup, je velmi těžké. Inzerát nám visí na stránkách. Na jeden ze zástupů se mi podařilo domluvit paní učitelkou Veronikou Šmatlavovou, která u dětí bude zastupovat v odpoledních hodinách. Než se mi podaří najít další kvalifikovanou osobu na dokrývání dopoledních hodin, bude nám vypomáhat naše paní dohodářka Jarmilka Šebestová. Já budu pokrývat dopolední části dne. I za těchto nelehkých podmínek se budu pro vaše děti snažit zajistit maximální možnou míru kvalitní vzdělávací nabídky.

Děkuji za vstřícnost a pochopení.

Bc. Polepilová Soňa, ředitelka školy

Tento článek má jeden komentář

  1. Přejeme, ať se brzy uzdraví…

Napsat komentář

Zavřít Menu