ZMĚNA TERMÍNU – Informace k třídní vánoční besídce

Všem děkuji za vstřícnost a pochopení. Jsou to rychlé zmatky narychlo, za to se všem rodičům omlouvám. Jak už jsem dnes ráno se všemi rodiči konzultovala, MŠ Novosedly byla uzavřena z důvodu covidu19 a proto:

  • třídní besídku přesunuji již na zítra: pátek 18.12.2020

V pondělí nabízím dopoledne ve školce s vyzvednutím do 12 hod.  bez oběda (pro ty, kteří už mají naplánovaný program  a počítali s tím, že MŠ v pondělí a úterý bude fungovat).  Od úterý 22.12.2020 pak bude MŠ uzavřena z provozních důvodů.

Na třídní besídku prosím, oblečete děti svátečně. Čeká nás zpěv písní a koled u stromečku, nadílka dárečků a malé pohoštění. Letos prosím nenoste vzorečky cukroví – ač bychom moc rádi všichni ochutnali, „covidí“ situace nám to neumožňuje. Proto letos nemůžeme uskutečnit vánoční besídka pro rodiče a veřejnost v budově MŠ.

Děkuji

Bc. Soňa Polepilová, ředitelka školy

 

Zavřít Menu