10.5.2021 OTEVŘENÍ MŠ – důležité

Zítra se těšíme na všechny děti!

Možná jste někteří z vás v pátek 7.5.2021 v médiích zaznamenali informaci o výhružce od anonymního útočníka, která směřovala na MŠ (nebylo přesně určeno na kterou). Ve čtvrtek 6.5.2021 mi Policie ČR v této věci volala, aby mě informovala o možném nebezpečí. V pondělí ráno budu  kontaktovat Policii ČR, jak situace nadále vypadá. Doufám, že nám již nic nehrozí a budeme moci plnohodnotně užívat všechny prostory MŠ bez obav.

Každopádně v pondělí zahajujeme běžný provoz pro všechny děti.  Bez testování a nošení roušek u dětí.

Žádám vás o dodržování preventivních opatření, před vniknutím cizí osoby do prostor MŠ:

1. Nepodávejte si s nikým dveře od vstupních dveří do MŠ. Každý doprovázející dítěte zazvoní na zvonek a učitelka zkontroluje na videovrátném, koho do budovy pouští.
  2. V případě, že kolem budovy MŠ zaznamenáte pohyb podezřelé osoby, nebo pohozený neobvyklý předmět,  oznamte tuto skutečnost učitelce či nepedagogické pracovnici MŠ.

Tato preventivní opatření berme jako minimum, které můžeme pro bezpečí dětí běžně udělat.

Děkuji za spolupráci.

Bc. Polepilová Soňa, ředitelka školy