Ve znamení třídní besídky 17.6.-21.6.2024

A je to tady, jdeme do finále! Co je tím cílem? Zvládnout docvičit program na besídku, řádné rozloučení s předškoláky, ale zároveň neošidit ranní aktivity. Zvládly jsme hrát člověče nezlob se – dohrát ho až do konce a i vyhodit jsme se zvládly, aniž bychom se na sebe zlobily :). Děti si braly aktivity, které jsou jim blízké. Vyhrávala plastelína, se kterou tvořily dobroty, písek si nechávaly téct mezi prsty, skládaly pirátské puzzle. Ovšem nejvíc bodovala hra na rodinu :). Autem jsme přijely k doktorovi – kde si rozvíjely slovní zásobu, jak se správně chovat v ordinaci, popsat co je trápí, jít zpět do práce, uvařit, pohlídat děti…
Čtvrtek byl náročnější. Navštívil nás žonglér s pirátským představením (žongloval s meči, chodil bosý po skle, s kartami to uměl parádně…). Odpoledne jsme se už všichni dočkali – konečně besídka. Jak jsme pirátskou písničkou začaly úklidem, tak jsme se pirátským tancem rozloučily. Sovičky byly úžasné-pozornost i ti nejmenší udržely a zaslouženě pak sklidily potlesk, každý pak od Moničky dostal růžičku – tím děkujeme mamince, za milé překvapení. Vystoupením jsme se rozloučili s našimi předškoláky, kterým přejeme, aby vykročili správnou nohou a nezapomněli na nás – budete nám chybět!

Za Sovičky paní učitelka Renáta

Napsat komentář

Zavřít Menu