Ahoj školko, hurá prázdniny! 24.6.-28.6.2024

Pro některé z nás to byl opravdu poslední týden v naší sovičkové školce! A užily jsme si ho! Při dominu jsme si trénovaly pozornost, při provlékání knoflíků trpělivost. Skládáním hexagonů s obrázky zvířat a rostlin v zadaném pořadí bystřily své zrakové vnímání a rozlišování. Stavbami z pěnové stavebnice jsme si zkrášlily výstavku a rozvíjely představivost a konstruktivní dovednosti. Pomocí štafetových her si procvičily reakci na signál, koordinaci a rychlost. Na zahradě školy či na obecním hřišti jsme k našim hrám využívaly herních prvků. Nejstarší ze soviček zdárně ukončily své cyklo-kroužení po okolí aneb „cyklookrůžky“ (o tom více časem v samostatném článku). Teď nás již čeká prázdninový režim. Pohodička a sluníčko!

Napsat komentář

Zavřít Menu