Oblečení všude kam se podíváš…

Milí rodiče,

chtěly bychom Vás moc poprosit o ukládání věcí dětí do skříněk. Stále častěji zůstávají různé módní doplňky všude možně: na botníku, na radiátorech,  na skříňkách a většinou nic ničí není. Takové oblečení pak dáváme do skříňky (značka robůtka) s náhradním oblečením, které slouží jako erární, když vám bude něco chybět nahlédněte tam.

Také se dost často stává, že si děti vymění kousky oblečení, aniž bychom o tom věděly. Ano i to se stává, neb paní učitelka není bystrozor a opravdu nemůže vidět, co vše děti během oblékání se na vycházku vykoumají. Zapůjčené či vyměněné oblečení si pak strčí po příchodu do školky do své kapsy a vy jej pak nemůžete najít. Chápu. Je to k vzteku. Věřte nám, snažíme se tyto počiny u dětí eliminovat :-).