Nový školní rok zahájen :-)

Zdravím všechny „sledující“ 🙂 v novém školním roce 2019/2020, který jsme, myslím, zahájili v klidu a pohodě.
I letos, zejména vás, milí rodiče, budu spolu s paní učitelkou, informovat o tom, co Sovičky v průběhu týdne dělají. K prohlížení fotografií přizvěte i své děti a zkuste si s nimi přitom povídat o tom, co na fotkách vidíte.
Budu se také snažit vkládat další různé informace, které vám mohou být k užitku. Pokud však máte pocit, že i tak jste málo informování, neváhejte a ptejte se osobně v MŠ.
Nevím, zda jsem oslovila všechny rodiče, ale pro jistotu, bych chtěla ještě připomenout pár organizačních věcí:
a) Dávejte prosím dětem do skříňky v šatně dostatek věcí na převlečení (tričko, spodní prádlo, ponožky, tepláky).
b) Ještě pořád nám přeje počasí a tak je důležité mít ve skříňce vzdušnou pokrývku hlavy (kšiltovka, klobouček…).
c) Věci, které chcete, aby si děti oblékly na pobyt venku, dávejte do horní otevřené přihrádky. Je to pro nás při převlékání rychlejší a přehlednější.
d) Hygienické potřeby (balení papírových kapesníků, tekuté mýdlo a balení toaletního papíru) můžete nosit v průběhu měsíce září.

Soňa Polepilová, ředitelka mateřské školy