Školní výlet 1.7.2022

Na školní výlet vyrazíme v pátek 1.7.2022.

Tento termín jsem vybrala záměrně, neb pojedeme hromadnou dopravou – 1.7. už nebude ranní autobus přeplněn školáky a my si pohodlně užijeme cestu.

Cíl: Hrušovany nad Jevišovkou, kde máme na hodinu rezervovaný bazén jen pro nás. Poté si zajdeme na zmrzlinu.

ODJEZD: 7:14  z autobusové zastávky v Novém Přerově. Sraz pro ty, kteří do MŠ chodí později než na 6:45 bude v 7:05 nejpozději na zastávce. Ti, kteří do MŠ chodí v rozmezí 6:30-6:50 přijdou klasicky do MŠ a v 6:50 společně odcházíme na zastávku, kde počkáme na ostatní. Kdo nestihne autobus, může dítě přivézt do Hrušovan. Jinak zůstává doma :-).

Příjezd: 11:34 do Nového Přerova.

Kulturní voda Magnesia má sportovní láhev. Kampaň bude až na podzim | Týden.cz

S sebou do batůžku:

• pitíčko – sportovní uzávěr (né šroubovací ani fruka apod.) – jsou dnes běžně v prodeji, jak slazení Jupíci, tak čistá voda. Výběr obsahu nechávám na Vás :-).
  • PLAVKY,
  • RUČNÍK

Jupík Aqua Jahoda 500ml - Tesco Potraviny

Nic víc děti nepotřebují, proto jim prosím do batůžku nic jiného nedávejte. Kapesníky a další případně potřebné věci budou mít u sebe paní učitelky.

Na sebe:

• dle počasí – pokrývka hlavy nutností