Vánoční besídka 2022

Milí rodiče,

ani jsme se nenadáli a je tu konec kalendářního roku. Jsme rádi, že Vás všechny letos můžeme pozvat za námi do školy, a užít si spolu tuto slavnostní atmosféru.

Přijďte proto prosím, podpořte naší snahu a užijte si  s námi chvilku klidu a pohody.

Organizační informace:

V den besídky si děti klasicky vyzvednete ze školky do 16 hod. Na besídku pak přijdete společně s dětmi (které doma obléknete). Doporučené oblečení průběžně noste do MŠ. Před besídkou Vám jej dáme s sebou domů.

Co na sebe:

Holky:  bílé triko či halenku – bez potisku, bíle punčošky, silonky, či legíny – sukýnku budou mít od nás

Kluci:  triko + legíny či tepláky v barvě – bílá, tmavě modrá, či černá – vždy ve stejné barvě a pokud možno bez potisku (bílé triko + bílé legíny, modré triko + modré legíny, černé triko + černé legíny).

Soutěž o nejchutnější vánočku:

• Vánoce by bez vánočky nebyly Vánoce! Na tom se jistě shodne většina z nás :-). Každý má svůj – ten nejlepší recept. Zapojte se do soutěže a upečte vánočku, která vyhraje v naši soutěži, protože bude opravdu nejvíc chutnat.
  • Kdo se bude chtít zapojit, přihlásí se u paní učitelky Renáty nebo Soni.
  • Vánočky budou očíslovány, tudíž dopředu nebude známo, kdo kterou upekl. Vánočku je nutné přinést v pondělí ráno 19.12. 2022, abychom vše stihli nachystat.

Ochutnávka pro děti:

• vánočky bychom nechali na odborné posouzení dospělým
  • dětem bychom nachystali ochutnávku cukroví
  • kdo bude moci a bude mít již cukroví napečeno,  může přinést pár kousků do krabičky – nejlépe již v pondělí ráno
  • děti si pak udělají svou ochutnávku a dospělí si vychutnají vánočky 🙂

V případě dotazů a nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Na všechny se moc těšíme, kolektiv MŠ