Pojedeme do muzea 17.5.2023

Vzdělávací výjezd – pro někoho výlet :-). Ve středu 17.5.2023  pojedeme objednaným autobusem do muzea ve Valticích. Čeká nás prohlídka expozice a lektorský program. S sebou děti nic nepotřebují. Vyjedeme po svačince. Pití a přezůvky si vezmeme s sebou – budou mít na starost paní učitelky. Kdo ví, že by jeho dítěti mohlo být během cesty v autobuse nevolno, vybaví jej Kinedrylem. Může si jej zapít samo v MŠ během svačinky, pokud s tím nemá problém. Na oběd se opět vrátíme.

Krajina Lednicko-valtického areálu
Program navazuje na expozici Krajina Lednicko-valtického areálu.
Seznamuje se zdejší unikátní přírodou. Dětem představíme
biotopy typické pro tuto oblast, ve velkoobjemových akváriích
si prohlédnou nejběžnější zástupce našich ryb, poslechnou si zvuky
vybraných zvířat anebo se například pomocí interaktivní mapy
seznámí s architektonickými památkami tohoto jedinečného komplexu.
Program obsahuje řadu doprovodných prvků, celý je tvořen
zábavnou formou a jeho součástí je spousta her a soutěží.

Napsat komentář

Zavřít Menu