Mámo, táto, pojď si hrát!

Nevypadalo to, ale nakonec se nám podařilo sejít – byť v minimálním počtu.  Připravily jsme pro rodinné týmy nabídku činností, kterými zaplnily část vydařeného odpoledne. Nejprve jsme se však všichni sešli v kroužku a vyzkoušeli si prolézt obručí tak, aby se kruh nerozpojil. Po počátečních rozpacích jak malých, tak velkých, se nám to podařilo. Malba na fólii, hra s padákem, chůze po slepu či slacklině, kelímkovaná, psaní na záda – stačilo si jen vybrat. Užili si to všichni, to bylo zjevné. Odměnou nám pak byl malý piknik, který jsme si udělali ve stínu naši krásné třešně. Domácí limonády, sladké pečivo, slané pečivo, pomazánky, ovoce… Jen si vybrat! Chutěmi se to jen hemžilo. Vše bylo vynikající!

Děkujeme všem, kteří přišli!

Soňa, Polepilová, Renáta Otoupalíková, Radka Michálková

Napsat komentář

Zavřít Menu